Misyonumuz ve Vizyonumuz

Anasayfa Misyonumuz ve Vizyonumuz

Doğuş Fırça Sanayi Olarak Ülkenin Sektöründeki En İyi Hizmet Şirketi Olmaktır.

Blue-Separator-Line-Image

Ar-Ge çalışmalarına sürekli devam ederek gelişmeyi ve yenilenmeyi, en iyi kaliteliyi en uygun şartlarla sunmayı, ticari ahlak ve müşteri memnuniyetini temel ilkesi olarak benimsemiştir ki bu ilkeler sayesinde sektöründe çok önemli bir yere sahip olmanın haklı gururunu ve sevincini taşımakyız.

Misyonumuz

Doğuş Fırça olarak misyonumuz sektörümüzde insanların güvenliğini, kullanıcılara yüksek kalite sağlamak, en yeni teknolojileri hayata geçirerek müşterilerin güvenini garanti etmektir.

  • Doğuş Fırça Sanayi olarak bilgi ve tecrübelerimizi çağdaş çizgi halinde birleştirip siz sayın müşterilerimizin ve sektörün ihtiyacına göre bire bir cevap verecek çözümler üretmeyi hedeflemiştir.
  • Yüksek hassasiyetli, yüksek karmaşıklıkta, kritik işlevli ürün ve çözümlerde lider olmak ve sanayinin lider kuruluşu olmak.

Vizyonumuz

Doğuş Fırça olarak süreklilik ve devamlılığımızın verdiği güç ile vizyonumuzun yönünde ilerlemekteyiz.

  • Fırça ve faaliyet alanlarında öncü bir geleceğe oynarken iş ortakları ile yaratıcı çözümler üreten, teknoloji ve markaları ile fark yaratan, bireye ve çevreye saygılı bir üst düzey şirket olmak.  ​ ​
  • Bilgi ve tecrübemizi sürekli geliştirerek tasarım ve üretim konularında müşteri odaklı yaklaşımı ile en üst düzeyde ihracatçı ve ithalatçı şirket ve marka olmak.
  • Baştan sona hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, kalite ve yönetim sistemini firmanın işlerinde ilki haline getirmek.

Detaylı bilgi için bizi arayın!

İthalat ve ihracat’taki tecrübemizle sizlere daha iyi hizmet sunmak için hizmetinizdeyiz.
Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcilerimizle
iletişime geçebilirsiniz…

0 (212) 471 28 80