Tarihçe

Anasayfa Tarihçe

Doğuş Fırça

Sektörün önderi olarak
+45 yılı aşkın süredir sizlerleyiz...

Blue-Separator-Line-Image

Doğuş Fırça, 1980 yılında İstanbul’da kurulmuş ve kurulduğu tarihten beri Türkiye’nin önde gelen firmalarından biri olmayı başarmıştır. Uzun bir geçmişe sahip firmamız, yağlıboya, badana ve temizlik fırçaları alanında yenilikçi bir anlayışla çalışmaktadır. Üretimimiz, tam otomatik makinelerde özenle yapılmakta olup, hızlı lojistik hattımızla hizmet vermekteyiz.

  • Güven
  • Müşteri Memnuniyeti
  • Kaliteli Üretim

Doğuş Fırça, Ar-Ge çalışmalarına sürekli devam ederek gelişmeyi ve yenilenmeyi, en iyi kaliteliyi en uygun şartlarla sunmayı, ticari ahlak ve müşteri memnuniyetini temel ilkesi olarak benimsemiştir ki bu ilkeler sayesinde sektöründe çok önemli bir yere sahip olmanın haklı gururunu ve sevincini taşımaktadır.

Doğuş Fırça

Şirket Tarihçemiz

Blue-Separator-Line-Image
blank image

1980 - Doğuş Fırça Sanayi Kuruldu

Doğuş Fırça olarak 1980 yılında Boya ve Temizlik Fırçaları sektöründe üretime başlandı. Sektörün liderlik ünvanını benimseyerek her geçen gün kendimizi daha da geliştirerek üretimlerimize devam ettik.

blank image

1997 - Kurumsal Alt Yapılı Üretim

Her geçen yıl kurumsallaşarak üretim ağına yeni çeşitler eklendi. Şuan da 400 ürün çeşidiyle hizmet vermekteyiz. Firmamızın titiz kalite anlayışında; sıfır hata ile imalat, en uygun fiyat, zamanında teslimat ve müşteri memnuniyeti yatmaktadır.

blank image

1998 - Eminönü Şubesi Kuruldu

Satış ağımızı daha da genişleterek ilk showroom mağazamızı Eminönü’nde açtık.

blank image

2000 - İstoç Şubemizi Açtık

İstanbul İstoç Toptancılar sitesinde 2. şubemizi açtık. Üretim ağımızı ve tüketiciye hızlıca ulaşma adına adımlar atmaya devam etmekteyiz.

blank image

2020 - Yeni fabrikamızı kurduk.

İstanbul Küçükçekmece’de yeni fabrikamızı açtık. 5.000 metrekare kapalı alanlı fabrikamızla modern üretim ve satış hizmetimizi artırarak devam ettirmekteyiz.

Detaylı bilgi için bizi arayın!

İthalat ve ihracat’taki tecrübemizle sizlere daha iyi hizmet sunmak için hizmetinizdeyiz.
Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcilerimizle
iletişime geçebilirsiniz…

0 (212) 471 28 80