Kalite Politikamız

Anasayfa Kalite Politikamız

Kalite ve Üretim Politikamız

Firmamızın titiz kalite anlayışında; sıfır hata ile imalat, en uygun fiyat, zamanında teslimat ve müşteri memnuniyeti yatmaktadır.

Doğuş Fırça Sanayi olarak ürünlerimizi Orjianl PVC, Moblen, İ20 gibi Petkim ve İthal hammaddelerimizle üretmekteyiz. Aynı zamanda üretim hattımızda Doğal ve Hayvansal kıllar yani Tampik otu, Domuz kılı, At yelesi gibi doğal kıllar kullanarak daha etkili sonuçlar için kaliteyi ön görmekteyiz.
Diğer bir üretim ağı olan El aletleri grubunda ise kullandığımız çelikler Alman çeliğidir. Hammaddelerimizi özenle seçerek ürün haline gelmeleri için makinalarımızdan Fırça kılı, Fırça takozu, Plastik Saplar gibi yardımcı ürünleride tesislerimizde üretmekteyiz.
Üretilen tüm ürünler ambalajlanırken tek tek son kontrolden geçerek ürünlerin koli üzerine üretim tarihi ve kontrol sonrası durum bilgisi damgalanarak garanti adına güvenliği ve kalitenin devamlı yüksek kalması sağlanır. Üretilen ürünler depolarımıza gönderilerek sevk zamanını bekler.

Yıllardır süre gelen ürün, hizmet kalitemiz...

Sektöründe devamlı gelişime odaklı çalışarak, sanayiye ve paydaşlarına değer yaratan ve dinamik bir çözüm ortağı olma misyonuna sahip Doğuş Fırça Sanayi LTD. ŞTİ. olarak; Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için, müşteri odaklı bir yönetim anlayışıyla; ürün ve hizmet kalitesinde sürekliliğin sağlanmasını kendimize hedef olarak belirledik.

Öncelik: Yenilik

Yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımları desteklemeyi, çalışanlarımızın teknik ve davranışsal yetkinliklerini arttırmayı amaçladık.

Hedef: Süreklilik

Tedarikçilerimiz ve alt yüklenicilerimizle karşılıklı fayda ilişkileri içerisinde güvene dayalı işbirliği sağlamayı ve sürdürmeyi hedeflemekteyiz.

Çevre ve Sağlık Politikamız

Tüm üretim süreçlerinin çevre boyutu ve etkileri kontrol altında tutulmakta ve doğal kaynakların etkin kullanımına özen gösterilmektedir.

– Ülkemizdeki yasal gerekliliklere ve uluslar arası anlaşmalara uymayı,

– Takım çalışmasını uygulayan, hijyen kurallarına göre çalışan eğitimli personelin ürün güvenliği yönetim sistemine daha etkin katılımlarını sağlayarak; ekip olma ruhunu geliştirilmesini,

– Kendi faaliyetlerimizden, ürünlerimizden ve hizmetlerimizden kaynaklanan olumsuz çevresel etkilerin en aza indirgenmesini ve kirliliğin önlenmesini,

– Atıkların toplanması uygun şekilde bertarafının sağlanması,

– Faaliyetlerimiz sırasında meydana gelebilecek herhangi bir kaza veya acil durumda tedbirleri alacağız, risk analizleri yapılması ve sürekliliğin sağlanması,

– Eğitimli personelimizle, koşulsuz müşteri memnuniyetinin gerekliliğine inanarak entegre sistemimizi sürekli geliştirerek sektörü içinde öncü ve örnek olmayı amaç edinmeyi,

– Tüm Üretim zincirimiz boyunca, su temininden müşteriye kadar bütün aşamalarda ilgili çevrelerle etkin bir iletişim oluşturmayı amaçlamış şekilde hizmet vermekteyiz.