Hakkımızda

Anasayfa Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Doğuş Fırça Sanayi olarak +45 yıldan fazladır tecrübemizle hizmetinizdeyiz...

1980 yılında Boya ve Temizlik Fırçaları sektöründe üretime başlayan “Doğuş Fırça Tur. İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti.” 1997 yılında kurumsallaşarak üretim ağına yeni çeşitler ekledi. Doğuş Fırça Tur. İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti., başarılı geçmişiyle bu sektörde Türkiye’nin önde gelen firmaları arasında yer almakta ve ürün çeşitlerimizi, kalitemizi sürekli arttırarak sizlere en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Firmamız kendi bünyesinde imal ettiği çeşitli ürün guruplarında kalite ve markalaşmaya önem vererek geniş bir ürün yelpazesine sahip olmuştur.

Kurumsal yapımız, 100 kişilik uzman kadromuzla, teknolojiye yaptığı yatırımları ve 400 adetten oluşan zengin ürün çeşitliliği ile konusunda üst seviyededir.

Markasına sahip olduğumuz Atlas Rulo, Climax, Oto Parfır, Lido ve Dfs markalı ürünlerle çeşitlerimizi sunmaktayız. Yurt içi ve yurt dışında birçok bölgeye hizmet vermekteyiz. Küçükçekmece’de ki 5000 metrekare’lik üretim merkezimiz ile sizlere daha hızlı ve kaliteli hizmet sunmak için çalışıyoruz.

top line
+40
YILLIK
Tecrübe
top line
+100
PROFESYONEL
Çalışma Ekibi
top line
+400
ÜRETİLEN
Ürün Çeşidi
top line
+3
LOKASYON
Hizmet Alanı

DOĞUŞ FIRÇA
ÜRETİM POLİTİKASI

Sürekli İyileştirme

Yaptığımız her işte mükemmel olmayı hedeflemeliyiz. Ürünlerimizin değerinde, güvenilirliğinde ve güncelliğinde; insan ilişkilerimizde, mükemmel olmak için çalışıyoruz.

Üretim Politikası

Günün teknoloji ve trendlerini yakından takip ederek, kalitemizi ulusal ve uluslararası standartlarda, yasal şartlara uyarak, hijyenik ortamlarda üretilmesini sağlamayı amaçlamaktayız.

Kaliteli Hizmet

Globalleşmeyi hayatta kalabilmenin tek yolu olarak gören firmamız kendi know-how’ını en iyi şekilde kullanarak, sürekli iyileştirme çalışmalarına ağırlık vermektedir.

Müşteri Memnuniyeti

İhtiyaçları tam olarak belirliyor, kalite, fiyat ve temin sürelerine uygun şekilde çalışarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarıyoruz.

Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz?

İthalat ve ihracat'taki tecrübemizle sizlere daha iyi hizmet sunmak için hizmetinizdeyiz.
Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz...